Tweet Nasıl Atılır ? Resimli Tweet Atma İşlemi

Tweet Nasıl Atılır ? Resimli Tweet Atma İşlemi

7’den 70’e herkesin vazgeçilmez sosyal paylaşım platformu haline gelen Twitter hakkında kısa bir açıklama yapmak gerekirse; paylaşımların sadece 140 karakter olduğu, gerek dünya gerekse de ülke gündemi hakkında çeşitli tartışmaların yapıldığı, insanların her türlü fikir ve düşüncelerini apaçık bir şekilde ifade edebildiği özgün bir platform olduğunu söyleyebiliriz.

Mevcut diğer sosyal medya ağlarının birbirlerini takip eder bir halde yenilikler ve geliştirmeler sunması, farklılıklarını tamamen ortadan kaldırmaları insanları Twitter gibi farklı platformlara yöneltmektedir.

Lakin tabi ki Twitter kullanıcıları da çeşitli sorunlar yaşamakta ve bu sorunlara cevap aramaktadırlar. Özellikle son zamanlarda birçok kullanıcı Tweet atımı esnasında resim yükleyememe veyahut resimli Tweet atamama problemi ile karşılaşmakta ve bu duruma çözüm aramaktadır. Bizde, bir nebze olsun yardımcı olmak ve çözüm sunmak adına, hazırlamış olduğumuz bu yazıda resimli tweet atma işlemine değindik.

Resimli Tweet Nasıl Atılır?

Öncelikle www.twitter.com/signup adresinden siteye erişim sağlayarak Twitter hesabınızı açmalısınız. Ardından 140 karakterlik Tweet’inizi hazırlamalısınız. Tweet yazma işleminin ardından, GIF butonunun sol kısımda bulunan kamera öğesine tıklamalısınız.

Açılacak olan sayfada Tweet’inize eklemek istediğiniz resmi seçmelisiniz. Artık tek yapmanız gerek resimli Tweet’inizi paylaşmak. Sağ tarafta bulunan Tweetle butonuna tıklayarak, resimli Tweet atma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Resim dışı dosya eklemek istediğiniz taktirde, daha doğrusu GIF paylaşmak istediğiniz zaman GIF butonuna tıklamanız yeterli, gifler arasından Tweet’inize en uygun olanı seçebilir ve ekleyebilirsiniz.

 

Bilgisayarda İnstagram Nasıl Kullanılır?
Down Sendromlu Çocukların Psikolojisi Nasıl Olmaktadır?
TikTok Video’yu Tersten Oynatma Nasıl Yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir