Twitter Hesabını Kapatma

Twitter Hesabını Kapatma

Twitterdaki Kapatma

Twitter’ı aç Kapatmak Popüler sosyal paylaşım platformları arasında yer alan Twitter; hem dünya hem de ülkemiz geneli tercih edilenler orada en yakın zamanda aranıyor ve onu yeni günümüzün yeni özellikleri geliştirerek daha fazla kesime hitap etmekte, kullanıcı kitlesini kontrolsüz bir şekilde büyütebiliyoruz. Diğer sosyal paylaşım platformları, ilgi çekici, çekiciliğini zamanla kaybetmiş, hatta daha da arttırılmış ve Dünya’nın onu yerinden birini ziyaret ediyor, en popüler sosyal ağ haline geliyor.

Lakin, sosyal paylaşım platformunda olduğu gibi Twitter’da da, zaman içerisinde kullanıcıların sayısında azalmalar muhtemel, nedenlerden kaynaklanıyor kaynaklanıyor hesapta kapatabiliyor veyahut hesaplarını kapatmayı yolunu tutmak için bir arayışına girebiliyorlar. Bizde bu arayışa bir son vermek istediğimizde Twitter hesabınızı kalıcı bir şekilde nasıl kapatabileceğinizi anlatan bu yazıyı hazırladık.

O halde sözü daha fazla uzatmadan hesap kapatmadan anlatamaya geçebiliriz;

Twitterdaki Hesabımı Kalıcı Nasıl Kapatırım

Öncelikle profilinizi açarak menüye tıklayın. Ardından menüde bulunan öğeleri listeleniyor ‘Ayarlar ve gizlilik’ Açılacak olanlardan Hesap sekmesini görebiliyor, o sekmeye göre bağlanın ve sayfanın alt kısmında yer alan ‘Hesabımı devre dışı bırakmadığınızdasınız.

Hesabınızı devre dışı bırakmaya odaklandırarak bilgiyi açıklayın ve sayfanın alt kısmında bulunan ‘Kullanıcı adını devre dışı bırak’ sekmesine tıklayın. İşlemin istediğiniz için şifreniz istenilecek. Sıfırlandıktan sonra ‘Hesap devre dışı bırak’ ‘ndaki açık hesap işlemlerini tamamlayın.

Twitter Hesabınızı Silmek İstiyorsanız Aşağıda olan bağlantıya tıklayarak Twitter Hesabınızı Silebilirsiniz.
https://twitter.com/settings/accounts/confirm_deactivation
Aklınıza Takılan Bütün Soruları Bizlere Sorabilir ve Yorum Bırakabilirsiniz.

Benzer Konularımız

Bilgisayarda İnstagram Nasıl Kullanılır?
Down Sendromlu Çocukların Psikolojisi Nasıl Olmaktadır?
TikTok Video’yu Tersten Oynatma Nasıl Yapılır

Bir önceki yazımız olan TikTok Video'yu Tersten Oynatma Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde Tersten Oynatma Nasıl Yapılır?, Tiktok tersten video oynatma ve TikTok Video'yu Tersten Oynatma Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşmak önemsemektir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir