Düşük kredi notuna kredi veren bankalar

Birçok bankanın aradığı kriterlerden biriside kredi notu puanıdır. Ancak bazı bankalar kredi notu puanına o kadarda önem vermez. Onların istediği bazı kriterlere uyarsanız kredi notu puanınıza bakmadan size kredi verebilirler.

1300 kredi notunun altında olan kişiler bazı bankalardan kredi alabilmektedirler. Peki, düşük kredi notuna kredi veren bankalar nelerdir? İşte cevabı…

Düşük kredi notuna kredi veren bankalar nelerdir?

 

1-) Aktifbank

Düşük kredi notuna kredi veren bankalardan birisi olan Aktifbank, çok kolay kredi çekebileceğiniz bankalardan. Ancak bu bankanın eksisi verdiği krediye çok yüksek faiz uyguluyor olmasıdır.

 

2-) Burgan Bank

Burgan Bank’ta düşük kredi notuna kredi veren bankalar arasında bulunuyor. 48 aya varan vade seçeneği ile kredi çeken kişilere büyük kolaylık sağlıyor. Burgan Bank’ın çekilen kredilere uyguladığı faiz oranı ise yüzde 1,71.

 

3-) N Kolay Kredi

N Kolay Kredi Bankası tüm PTT ile anlaşmalı olarak hizmet vermektedir. En önemli artılarından birisi de hesaplar arasında ücretsiz transfer imkânı sağlaması. N Kolay Kredi bankası 48 aya kadar vade imkanı sunuyor. Kredinizin onaylanmasından sonra paranızı PTT işyerlerinden ya da ATM üzerinden rahatlıkla çekebilirsiniz.

 

4-) Fibabanka

Finansbank olarakta bilinen bu banka düşük kredi notuna kredi veren bankalar arasında yer alıyor. 24 aya kadar vade imkânı sunan bu bankanın eksilerinden biriside kefil gösterme şartı bulunması. Fibabanka’nın çekilen kredilere uyguladığı faiz oranları ise yüzde 1,69 ile yüzde 1,79 arasında değişiyor.

Bu banaklardan kredi notunuz düşük olsa dahi rahatlıkla kredi çekebilirsiniz. Bu bankalar sicilinizin bozuk olmasına, kara listede olmanıza pek bakamaz. Ancak bu bankalardan kredi çekebilmeniz için bazı kriterlere ihtiyaç duyarlar. Bunlar teminat göstermek ve kefil göstermektir. Bunları yaptığınız takdirde bu bankalardan rahatlıkla para çekebilirsiniz.

 

Makale bilgi amaçlıdır, Verilen kredi faiz oranları banka tarafından zamanla değiştirilebilir. NetGözlem garanti edemez. 

Bir önceki yazımız olan Makyaj Yapmanın Püf Noktaları başlıklı makalemizde doğru makyaj yöntemleri, makyaj ipuçları ve makyaj nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşmak önemsemektir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir